تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد
  زمانی که فوتبال ایران
به مجتبی جباری نیاز داشت او همراه آن بود

حال مجتبی جباری نیاز به کمک دارد !


شاید فوتبال ایران بیشتر از هر ورزش دیگری پر است از هیاهو ، دعوا ، قهر و مشکلات . فوتبال ایران در یک طرف و دیگر ورزشها در طرف دیگر .
این مشکلات میتوانند دلایل زیادی داشته باشند. نخست آنکه فوتبال از هر ورزش دیگری در ایران بیشتر هوادار دارد . دلیل دیگر پولهای فراوان که گاه واقعی هستند و گاه یک ورقه کاغذ بی ارزش. همچنین شاید بودن افراد غیر فوتبالی دلیل دیگری باشد . شهرت و گاه قدرت میتواند دلیل دیگر باشد . شاید هم مجموع همه اینها بعلاوه خودخواهی و خود رای بودن . همه میخواهند بگویند رای ، رای من است و دیگران حق صحبت و اظهار نظر ندارند .افرادی به ظاهر تصمیم گیرنده هستند ولی در پشت صحنه دیگران هستند که نور و صدا را کنترل میکنند . یک روز تیم فوتبال استقلال را استقلال ایران میدانند یک روز دیگر رفتارشان با استقلال مانند رفتار با بحرین و امارات است . یک روز میخواهند کمک کنند و روز دیگر نمی خواهند و یا نمی توانند کمک کنند ، چرا ؟ چون تصمیم گیرنده مشخص نیست ! در این میان بازیکنان سرگردان و بدون دلیل گاه صحبتها و حرکاتی را انجام میدهند که باعث تعجب است .

در این روزها بازیکن با ارزش ، با استعداد و پر هیاهو با مشکلاتی روبرو شده است . دقیقا دو ماه پیش در چنین روز هایی " مجتبی جباری " از لیست تیم استقلال کنار گذشته شد .

روز بعد مطلبی را  نوشتم با نام :

مجتبی جباری با رفتن از استقلال شاید حضور در جام جهانی را از دست بدهد !

که این روزها دقیقا پیش بینی شده بود .

فوتبال از دو نظر همیشه قابل بررسی است ، نخست فنی و دیگری احساسی . یک فوتبالیست هم به همین گونه گاه مشکلات فنی دارد و گاه مشکلات احساسی .

که گاه مشکلات فنی بر اساس مسایل احساسی است . چه دوست داشته باشیم و چه دوست نداشته باشیم یک واقعیت است ، چون یک ورزشکار و یک "فوتبالیست " انسان است و انسان موجودی گاه پیچیده .

هواداران استقلال با همه علاقه و ناراحتی خود از مجتبی جباری در روز بازی با تیم سپاهان ارزشهای اصیل خود را که ریشه از تاریخ این باشگاه دارد به تماشا گذاشتند. هوادران استقلال مجتبی جباری را مورد احترام و مهر خود قرار دادند که این رفتار و حرکت با ارزش هواداران استقلال باعث افتخار جامعه فوتبال ایران شد.در آن روز مجتبی جباری علاقه هواداران را دید و علاقه خود را نشان داد .

زمانی که فوتبال ایران به مجتبی جباری نیاز داشت او همراه آن بود ، حال مجتبی جباری نیاز به کمک دارد !

با کمال تاسف این روزها به دلیل مشکلات پیش آمده تعدادی از رسانه ها قصد ماهیگیری از آب گل الود را دارند و قصد دارند مجتبی جباری را مورد بی مهری خود قرار دهند . هواداران استقلال وظیفه دارند هوشیار باشند و مانند روز بازی با تیم فوتبال سپاهان ارزشهای خود را نشان دهند و مجتبی جباری را مورد احترام خود قرار دهند .

پنداری این رسانه ها فراموش کردند همین چند ماه پیش بود که بازیکنانی از چند باشگاه پول دریافت کردند و قرارداد امضا کردند و دوباره از باشگاه دیگری پول دریافت کردند و دوباره قرارداد امضا کردند ! که نه سازمان لیگ و نه فدراسیون فوتبال هیچکدام اهمیتی ندادند .تنها چند تهدید و جنگ زرگری .

مجموعه استقلال و بخصوص جناب دکتر علی فتح الله زاده مدیر عامل محترم تیم استقلال در این روزهای حساس و مهم دست دوستی و پدرانه خود را دریغ نکنند. آقای دکتر که همیشه مانند یک بزرگتر و گاه در نقش یک پدر دلسوز وظیفه خود را انجام داده است ، یک بار دیگر متوجه اشتباه و مشکلات فرزند دیگری از باشگاه استقلال باشند که تحمل دوری را نداشت . یک پدر دلسوز هیچگاه به خاطر اشتباه و جوانی، فرزند خود را به محاکمه نمی برد . بزرگی انسانها بر اساس گذشت آنها سنجیده میشود . گذشت ، مهربانی و گرفتن دست انسانها در شرایط سخت ، نشان از پهلوانی و جوانمردی است.

به هر صورت مجتبی جباری یک ملی پوش این کشور است که برای افتخار این کشور هیچ گاه از تلاش خود کوتاهی ننموده است . به همین دلیل مجموعه تیم سپاهان نیز سعی کنند آتش افروزان را خاموش کنند که این مشکلات باعث آتش گرفتن تمام فوتبال در این سال که برای سفر به برزیل و جام جهانی اماده میشویم نشود .

هواداران استقلال باید آن تلاش و تعصب آن روزهای نه چندان دور از مجتبی جباری را به خاطر بیاورند و وارد مسایل و مشکلات او با مدیریت و مجموعه استقلال نشوند.ورزشکاران و بزرگترها خود راهی برای پایان دادن به مشکلات و اختلافات پیدا میکنند .

و در نهایت این وظیفه فدراسیون فوتبال است که ملی پوش خود را تنها نگذارد . فدراسیون فوتبال باید تلاش کند که این بازیکن با ارزش تیم ملی بتواند هر چه زودتر برای جام جهانی آماده شود که مانند او اگر نگوییم نیست باید بگوییم کم است . فدراسیون فوتبال هر آنچه میتواند بر اساس قانون انجام دهد .

از کودک 9 ساله تا مرد غربت نشین 90 ساله و بانوانی که بر روی سکوها جایی برای آنها وجود ندارد از تیم محبوب و بازیکنان و مجموعه استقلال حمایت کنند و فوتبال را به عنوان یک ورزش نگاه کرده و به ورزشکاران احترام بگذارند .


یكشنبه 3 شهریور 1392طبقه بندی: سخنی با هواداران استقلال، اخبار باشگاه استقلال،
[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 12:33 بعد از ظهر ] [ محسن فنائی ]
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی