تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر وظیفه دارند از استقلال در آسیا حمایت کنند !

استقلال سال گذشته ، سال سختی را پشت سر گذاشت ، استقلال در ( لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا )باید بازی میکرد , ولی مهمترین قسمتی که استقلال سهم مهمی را در ان دارا بود " تیم ملی ایران " بود ، بعد از آنکه استقلال مسابقات لیگ برتر را به پایان رساند 7 و یا 8 بازیکن خود را در خدمت تیم ملی قرار داد که سه بازی پایانی ، مقدماتی جام جهانی را انجام دهند . سه هفته اردو بعد از یک فصل بازیهای مختلف . سفر به قطر و یک بازی سخت در هوای گرم ، بازگشت به ایران بازی با لبنان برای جبران شکست و رسید به تفاضل گل بهتر . بعد از ان سفر به کره جنوبی بازی در آن جو و هوای گرم و شرجی . استقلال وظیفه خود را انجام داد ، بودن 7 استقلالی به دلیل امادگی و تمرینات مناسب باشگاهی به کمک کادر فنی استقلال , بدون شک نقش مهمی را در رسیدن ایران به جام جهانی دارا بود . بعد از این بازیها و بازگشت تیم ملی مشکلات استقلال آغاز شد . بازیکنان که از تمرینهای زیاد ، اردو و فوتبال زیاد دچار سر گیجه و فوتبال زدگی شده بودند به ناگهان ناپدید شدند .و همچنین به دلیل فشارهای عصبی و فیزیکی ناشی از بازیهای زیاد مصاحبههای عجیبی را انجام دادند . در جناح دیگر . وزارت ورزش ، فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزش بجای آنکه از مجموعه استقلال وبازیکنان این تیم سپاسگزار باشد از حمایت استقلال دست برداشتند . تیمهای دیگر با آنکه کمک کمتری و یا حتی کمکی به تیم ملی ننموده بودند مشغول بستن تیم خود و آغاز تمرینات بودند . و استقلال که نقش مهمی در رسیدن به جام جهانی داشت مانند یک تیم منحل شده بأعث نگرانی هواداران خود شده بود .
هر آنچه بود گذشت و استقلال بار دیگر بر روی پای خود ایستاد !

مربی تیم ملی ایران که همیشه با زبان فارسی مشکل داشته چند هفته پیش از بی ارزشی مسابقات آسیا میگفت . مرد پرتغالی باید تجدید نظری در مورد دوستان ایرانی خود و یا مترجم خود انجام دهد ، چون این چندمین بار است که صحبتی میکند و بعد میگوید منظور من این نبوده و این بوده ، مرد پرتغالی میگوید مطلب من بد ترجمه شده و اشتباه برداشت شده .

آقای کیروش باید متوجه باشد که فوتبال آسیا برای مردم آسیا مهم است ، همان گونه که فوتبال افریقا برای مردم آن قاره و فوتبال اروپا برای مردم اروپا و فوتبال امریکای شمالی ، مرکزی و امریکای جنوبی برای مردم آن قاره مهم است .

آقای کیروش بعد از بازیهای جام جهانی از برزیل به کشور خود بازمیگردد و باز ما میمانیم و فوتبال ایران و آسیا .

12 روز به ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است . استقلال تهران ، نماینده ایران ، میتواند از یک هشتم نهایی به یک چهارم نهایی و به فینال این مسابقات راه پیدا کند .

جا دارد مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برتر با استقلال تهران همکاری کنند ، تیمی که میلیونها ایرانی در سراسر دنیا هوادار ان هستند . و میتواند افتخار دیگری برای فوتبال ایران بدست آورد . بر اساس برنامه مسابقات ، استقلال تهران در مدت 12 روز سه مسابقه باید انجام دهد که یکی از این سه مسابقه در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا میباشد . شنبه این هفته یک بازی و بعد به شمال کشور و بازی با داماش گیلان . سازمان لیگ میتواند با به تاخیر انداختن بازی داماش گیلان به مجموعه استقلال ، کادر فنی و بازیکنان این فرصت را بدهد که بتوانند بدون خستگی و با آمادگی بیشتر و بدون مصدوم در مقابل تیمی از تایلند قرار گیرد .

سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال همان گونه که دو سال قبل با تیم دیگری همکاری نمود ، امسال هم وظیفه دارد با استقلال تهران همکاری کند . استقلال در چند ماه اینده 540 دقیقه تا روز فینال و ستاره سوم فاصله دارد . بدون شک آمادگی و موفقیت استقلال میتواند کمک بزرگی به تیم ملی ایران انجام دهد . سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در چند ماه اینده با کمی تغییر در برنامه بازیها استقلال تهران میتواند راه را برای بازیهای حساس این تیم هموار کند یعنی همان کاری که فدراسیون دیگر کشورها برای تیمهای خود انجام میدهند ،

استقلال تیم ملی را در آسیا و رسید به جام جهانی کمک کرد ، حال نوبت فدراسیون و سازمان لیگ است که به استقلال در آسیا کمک کنند .

هواداران استقلال از کودک 9 ساله و مرد غربت نشین 90 ساله و بانوانی که بر روی سکوها جایی ندارند همه ایرانی هستند و همه انتظار دارند از استقلال تهران حمأیت شود . بدون وارد کردن رنگها و علاقه شخصی به فکر ایران و فوتبال ایران باشید .طبقه بندی: سخنی با هواداران استقلال،
[ دوشنبه 21 مرداد 1392 ] [ 02:32 قبل از ظهر ] [ محسن فنائی ]
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی