تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد

هواداران استقلال
 كمیته انضباطی
 
كسر یك امتیاز


ورزشگاه یكصد هزار نفری آزادی، وعده گاه عشاق، ورزشگاهی كه رنگ پیری و فرسودگی به خود گرفته، مكانی كه اگر عاشق نباشی نمیتوانی حتی لحظه ای در آن دوام بیاوری. فقدان امكانات اولیه ، وضعیت وخیم ورود و خروج در پاركینگ كه ساعتها بعد از بازی وقتت را میگیرد و جان به لبت میكند! صندلی هایش یا بتون سفت است یا شكسته و كثیف! سرویس های بهداشتی بعد از اینهمه اعتراض و داد و فغان باز هم با استاندارد فاصله بسیار دارد، سكوهایی كه در فصول گرم پوست اندازی میكنی و در فصول سرد استخوان میتركانی، آری این است میعادگاه عاشقان، این است جایی كه هوادار با عشق و قلب و سر و جان گاهی چهارده الی پانزده ساعت از عمر خود را در آن میگذراند! كجای دنیا این چنین است؟ در كجای دنیا این عشق وجود دارد؟ تا عاشق نباشی درك این صحبت ها سخت و دشوار خواهد بود!
تا اینجا از عشق گفتیم و عاشق و معشوق، اما نقطه تاریك ماجرا...
پدری دست فرزند هشت نُه ساله اش را گرفته و با هزار امید و آرزو به ورزشگاه آمده، او میخواهد به فرزندش رسم هواداری و عشق را بیاموزد ، میخواهد او را تعلیم دهد تا در هیچ شرایطی نباید تیم محبوبش را تنها بگذارد. پسر در كنار پدر می نشیند. در چشمهایش برق شادی موج میزند. از سكوها انواع شعارها سر داده میشود، پسر تمام حواسش را گذاشته با دل و جان در حال گوش دادن و ضبط كردن اشعاری است كه در وصف تیم محبوبش سروده میشود، ناگهان شعارها عوض میشوند. رنگ خوش و بوی خوب جایش را به بدیها می دهد. پسر میداند كه این قسمتها نباید ضبط شود! با نگاهی معصومانه به پدرش می نگرد. پدر چاره ای ندارد. نمیتواند با دستانش گوش فرزندش را بگیرد. نگران است كه الفاظ زشت و ركیك در ذهن فرزند خطور نكند، در این لحظه با ذكر انواع خاطره ها یا صحبت كردن با فرزند حواس اورا پرت میكند و ...
چرا باید اینگونه باشد؟ مگر نمیشود توهین نكرد؟ متأسفانه كار به جایی رسیده است كه حتی در هنگام تشویق هم گاهی از الفاظ ركیك استفاده میشود!
گویی این اعمال در استادیوم نهادینه شده است و اكثرا بدون در نظر گرفتن آموزه های دینی و اخلاقی، با كوچكترین كنش بدترین واكنش را نشان میدهند بدون اینكه آن را زشت و بد بدانند!
داوران، بازیكنان، مربیان و هواداران تیم حریف ، همه و همه مانند ما انسان هستند! آنها هم ناموس و خانواده دارند، حتی اگر به تیم ما بی احترامی كردند ما نباید جواب بدی را با بدی بدهیم. چرا خودمان را دست كم میگیریم ؟ آیا ما نمیتوانیم الگو باشیم؟ آیا ما نمیتوانیم اعتراض خود را در قالب یك حركت نمادین نشان دهیم؟ یا از الفاظ عاری از ناسزا و توهین استفاده كنیم؟ چرا میشود. باید خودمان بخواهیم و به همگان ثابت كنیم كه آبیدلان با بقیه فرق دارند.

ریاست محترم كمیته انضباطی فوتبال،از شما بی نهایت سپاسگزاریم كه تلنگری جدی به ما وارد نمودید تا به خودمان بیاییم و در رفتارمان تجدیدنظر كنیم ولی آنطرف قضیه را هم نگاه كنید. در همین بازی اخیر مقابل سپاهان چند بار با ناداوری مواجه شدیم ، داوری كه به نظر میرسید مغرضانه علیه استقلال سوت می زد، در بیرون از مستطیل سبز استقلالمان مورد هجمه ی تهمت های گوناگون قرار گرفته. سایت ها ، جراید ، مربیان ، گزارشگران تلویزیون و ... به راحتی بر زبانشان تهمت ناروا جاری میكنند و كسی نیست كه با آنها برخورد كند. لذا از شما انتظار داریم با نگاهی عادلانه و مدبرانه با این نوع اعمال و حركات برخورد جدی بفرمایید.
جناب آقای حسن زاده، ما هوادار پر افتخارترین تیم آسیا هستیم ، هوادار همان تیمی كه دوبار جام قهرمانی آسیا را بالای سر برده ، هوادار همان تیمی كه بازیكنان بزرگ و با شخصیت از قدیم تا به امروز در آن حضور داشتند و باعث افتخار آفرینی برای میهنمان شدند. استقلال افتخار ایران میباشد و هوادارانش سمبل هواداری در جهان. ما هم به مانند تمام انسانها جایزالخطا می باشیم و از كرده خود پشیمان ، این یك اظهار ندامت قلبی است نه به صورت شعار و حرف.
در آخر از شما تقاضامندیم تا یك امتیاز كسر شده را به استقلال بازگردانید. این استقلال امسال نیازمند كمك و یاری همه جانبه میباشد تا به امید خداوند متعال ستاره سوم آسیایی را برای ایران عزیزمان كسب كند. امیدواریم تصمیم درست و بجایی از جانب شما و همكارانتان حاصل گردد.طبقه بندی: سخنی با هواداران استقلال،
[ پنجشنبه 17 مرداد 1392 ] [ 02:41 بعد از ظهر ] [ محسن فنائی ]
نمایش نظرات 1 تا 30
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی