تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد
مجتبی جباری با رفتن از استقلال
شاید حضور در جام جهانی را از دست بدهد !

بدون شک سخت ترین زمان در فوتبال ایران ، فصل نقل و انتقالات است که با فوتبال اروپا بسیار تفاوت دارد . نقل و انتقالات در اروپا بر اساس فوتبال حرفه ای انجام میشود . در فوتبال اروپا مذاکرات و قراردادها مشخص است . تیمها بر اساس نیاز بازیکن میگیرند و بازیکنان بر اساس راهی برای پیشرفت بیشتر تیم خود را انتخاب میکنند .


در فوتبال ایران ، نقل و انتقالات بر اساس احساسات و پول بیشتر انجام میشود . بازیکنان هر روز مصاحبه میکنند ، هر روز با یک تیم مذاکره میکنند و هر روز از بی پولی و طلب خود صحبت میکنند . در سالهای گذشته بازیکنان با چند تیم قرار داد داخلی میبستند و در اخر هم از تیم دیگری سر در میاوردند . خوشبختانه امسال با قانون جدید از قرار دادهای داخلی سالهای گذشته خبری نبود .ولی باز هم همان مشکلات سالهای قبل وجود دارد.

با کمال تأسف استقلال ، پر افتخارترین باشگاه ایران با تاریخی نزدیک به 68 سال ، مانند سالهای قبل با مشکل مالی روبرو است . باشگاه تکلیف خود را نمیداند ، نه صاحب آن مشخص است و نه مسئولیتها . در این میان بازیکنان هم بلاتکلیف هستند .

از جمله آن بازیکنان آقای مجتبی جباری ( زیدان آسیا ) میباشد که هر سال در این زمان با مشکلاتی روبرو میشود و باشگاه استقلال را با مشکل روبررو میکند و مهم تر از همه هواداران استقلال را با ترس و نگرانی روبررو میکند .

مجتبی جباری بازیکن با ازرشی است که از دوران نوجوانی در تیم استقلال بوده و تلاش فراوانی انجام داده است .او در زمین با تعصب بازی میکند او بهترین هافبک بازی ساز ایران است به همین دلیل لقب" زیدان آسیا " را به خود اختصاص داده است . مجتبی جباری با مصدومتهای بسیاری روبرو شده است که هر بار بعد از مصدومیت با تلاش فراوان به دوران آمادگی خود بازمیگردد .

مجتبی جباری همان گونه که در زمین فوتبال تلاش میکند در خارج از زمین فوتبال هم پر تلاش است و با مصاحبه های خود هیچ شخصی را با زبان خود که مانند شمشیر تیز است بی نصیب نمیگذارد .

مجتبی جباری در سالهای قبل ، مربی ، مدیر عامل و گاه هواداران را با زبان خود زخمی نموده است.

امسال آقا مجتبی جباری به دلیل سفرها و اهمیت تیم ملی کمتر زمان مصاحبه داشت ولی از نخستین فرصت استفاده نموده و با مصاحبه خود باشگاه و هواداران را مورد لطف زبان شمشیر گونه خود قرار داد . شاید آقای جباری تفاوت ، رک بودن با چه گفتن و چه نگفتن را نمی داند. مصاحبه مجتبی جباری در روزهای اخیر باعث شد که باشگاه استقلال ساعتی قبل نام او را از لیست خود خارج کند ، که بسیار باعث تأسف است که بازیکن با ارزشی از باشگاه قدیمی و پر افتخاری کنار گذشته شود .

باعث تأسف است که سال اینده شاهد بازیهای خوب او نباشیم ولی به عنوان یک هوادار از تصمیم باشگاه استقلال حمایت میکنم . چون بازیکن وظیفه دارد حرمت و احترام پیشکسوتها ، مدیر عامل ، کادر فنی و در نهایت هواداران را نگاه دارد . ایکاش بازیکنان قدیمی تیم مانند آقای علی جباری ، منصور خان پورحیدری و بازیکن با تعصبی چون آقای علی منصوریان با مجتبی جباری صحبت میکردند و اهمیت افراد را به او یادآوری میکردند . یادآوری کنند که هوادار مهمترین رکن یک باشگاه است ، زمانی که شما به باشگاه بی احترامی میکنید در حقیقت به همان هواداری که در سرما و گرما شما را تشویق میکند بی احترامی نموده اید . زمانی که به هوادار خود بی احترامی میکنید در حقیقت به خود بی احترامی میکنید ، هوادار مانند شما به دنبال پول و جام جهانی نیست .

این جدایی نه برای تیم استقلال خوب است نه مورد تایید هواداران است ولی بیشترین ضرر را مجتبی جباری خواهد دید ، چون هیچ تیم دیگری برای مجتبی جباری مناسب نخواهد بود. چون او با سیستم بازی ، بازیکنان و هواداران استقلال راحت است و به هر تیم دیگری که برود زمان زیادی لازم است که راحت باشد و راحت بازی کند و بدون شک این جابجایی تأثیر منفی در بازی او خواهد داشت .بازیکنان شاید بعد از مصدوم شدن دوباره بدن سازی کنند و بار دیگر بازیکن قبلی باشند ولی اگر از نظر فنی افت کنند زمان زیادی لازم است که بازیکن قبل شوند .به همین دلیل حتی امکان دارد مجتبی جباری به دلیل مشکلات و افت فنی حضور در جام جهانی برزیل را از دست بدهد .

مجتبی جباری باید بداند که شاید تیمهای دیگر پول بیشتری بدهند و پول خود را به موقع دریافت کند ولی همه چیز در فوتبال پول نیست . بهترین نمونه Steven Gerrard ( استیون جرراد ) میباشد که سالهای زیادی است که در باشگاه لیورپول بازی میکند . بزرگترین باشگاه های فوتبال دنیا بیشترین پیشنهادات مالی را به او داده اند ولی او هیچ گاه قبول نکرده است ، چون میداند اگر به تیم دیگری برود ، آن بازیکن قبلی نخواهد بود . نمونه دیگر Farnando Torres( تورس ) میباشد که از لیویرپول به تیم فوتبال چلسی رفت که البته با مشکلات فنی نیز روبررو شد و شاهد بودیم که مدتها زمان نیاز داشت که همان تورس در لیویرپول شود .

تجربه ثابت کرده است بازیکنی که بعد از سالهای زیاد که مورد علاقه هواداران بوده از استقلال جدا شده باشد هیچگاه آن بازیکن قبلی نبوده و نخواهد بود .

استقلال باشگاهی با میلیونها هوادار و سابقه نزدیک به 68 سال همیشه خواهد بود ، شاید یک سال جام نگیرد ولی افتخارات او از یک و یا دو بازیکن بیشتر است .

امید داریم با پا درمیانی پیشکسوتها و بازیکنان قدیمی مشکل آقای جباری حل شود ، امید داریم آقای جباری از هواداران که در روزهای سخت در کنار تیم هستند عذر خواهی کند که با مصاحبه های خود باعث ناراحتی آنها میشود . هواداران استقلال مجتبی جباری را دوست دارند و علاقه دارند او را فقط در پیراهن آبی ببینند . هواداران امید دارند آقای جباری اهمیت سال جاری را برای استقلال و هواداران آن متوجه باشند . استقلال تنها چند بازی با فینال لیگ قهرمان آسیا فاصله دارد .

آقای جباری " زیدان آسیا " باور کنید در هیچ تیم دیگری اینگونه مورد علاقه هواداران نخواهید بود ، استقلال خانه شما میباشد و هواداران صاحب خانه ، از کودک 9 ساله تا مرد غربت نشین 90 ساله دوست دارند شما را در خانه خود و با پیراهن آبی ببینند ولی اگر مشکلات حل نشد ، از صمیم قلب برای شما آرزو سلامتی و موفقیت دارند و شما همیشه برای هواداران استقلال " زیدان آسیا " و قابل احترام خواهید بود .طبقه بندی: بازار نقل و انتقالات استقلال،
[ دوشنبه 3 تیر 1392 ] [ 12:29 بعد از ظهر ] [ محسن فنائی ]
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی