تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد
استقلال یک تیم معمولی نیست ،
 استقلال افتخار فوتبال آسیا و تیم ملی ایران است .

زمانی که مسابقات فوتبال اروپا را تماشا میکنیم تفاوتهایی را میتوانیم به روشنی شاهد باشیم . تکنیک ، تاکتیک ، تجربه فردی بازیکنان ، سرعت بازی ، استادیومها ، حضور بانوان و کودکان در کنار خانواده ها .

البته موارد بالا تنها تفاوت فوتبال ایران و فوتبال اروپا نمی باشد . تفاوت اصلی فوتبال حرفه ای و فوتبال آماتور میباشد .در دنیای امروز فوتبال ، پول تفاوت میان فوتبال حرفه ای و فوتبال اماتور را تعیین میکند .

فوتبال ایران بدون شک فوتبال اماتور است که میخواهیم آن را به دنیا و مردم خود حرفه ای معرفی کنیم . از لبنان شکست میخوریم ، از ازبکستان شکست میخوریم ، از عمان شکست میخوریم . قطر را شکست میدهیم و آنچنان جشنی بر پا میکنیم که پنداری قهرمان جهان هستیم . در همین زمان در رنکینگ فیفا 10 پله سقوط میکنیم .

در تمام دنیا , فوتبال ملی به فوتبال باشگاهی بستگی دارد و فوتبال باشگاهی به نوع برنامه ریزی و سرمایه گذاری ، دقیقان همان چیزی که در فوتبال ایران دیده نمی شود .

فوتبالی ها در خانه نشسته روزنامه میخوانند و جدول حل میکنند و غیر فوتبالی ها فوتبال را رهبری میکنند . فوتبال ایران در دست افرادی است که اگر چند سال قبل از آنها سوال میکردید یک تیم فوتبال چند بازیکن دارد ؟ جواب آن را نمی دانستند ! فوتبال ایران در دست افرادی است که حتی اطلاع ندارند که یک مسابقه فوتبال چند دقیقه است و یا حتی اطلاع ندارند که برنده در یک مسابقه فوتبال چند امتیاز میگیرد .

سخترین و غم انگیزترین زمان در فوتبال ایران ، زمان نقل و انتقالات است . نه حسابی دارد و نه کتابی . تیمهایی با پولهای بی حساب و بی زبان و تیمهایی دچار فقر مالی مالی و التماس .

تفاوت دیگر میان فوتبال دنیا و فوتبال ایران این است که در فوتبال پیشرفته دنیا ، هر فرد و هر تیم فوتبال که موفق باشد ، بیشتر حمایت میشود که بتواند به موفقیت خود ادامه دهد و اگر فرد و یا تیمی موفق نباشد از آنها حمایت میشود که پیشرفت کنند . دقیقا بر عکس آنچه در فوتبال ما وجود دارد . همیشه سعی میشود تیمهای موفق را بر زمین بکوبند که تیم دیگری بالا برود . و یا اگر فردی خوب کار کند و موفق باشد تمام سعی خود را انجام میدهند که آن شخص شکست بخورد و بالا نرود .

بر اساس همین منطق ، استقلال یک تیم موفق بوده: قهرمان لیگ برتر شده ، در آسیا در میان هشت تیم برتر قرار دارد و دارای 7 بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی ایران است. البته بدون دروازه بان خود که به دلیل لجبازی به تیم ملی دعوت نشده است .

آنها که برای فوتبال و پول آن تصمیم میگیرند قصد نابودی استقلال را دارند . چون پول و قیچی دست آنها است بسیار با برنامه و با قول های بی پایه و اساس و با فریب هواداران این تیم قصد دارند سال اینده را برای استقلال سال سختی بسازند که دیگر تیمها شاید قهرمان شوند .

چند روز قبل از پایان لیگ برتر صحبت از رفتن مربی تیم ( امیر خان ) بود. بعد از آن صحبت از پیشنهادات مالی بسیار خوب از کشورهای عربی به بازیکنان استقلال که فصل موفقی را پشت سر گذاشتند و در تیم ملی هم بازیکن اصلی هستند .و البته بی پولی و بدهی به بازیکنان فصل قبل و نداشتن بودجه برای گرفتن بازیکن جدید . این داستان تا آنجا پیش رفت که مدیر عامل محترم باشگاه استقلال ( آقای دکتر فتح الله زاده ) چند روز قبل استعفا خود را رسما اعلام کرد . در واقع ( گل بود به سبزه نیز آراسته شد ).

البته آنها که در این فوتبال تجربه دارند این روزها را پیش بینی میکردند ، چون میدانستند که براساس همان منطق که اگر تیمی و یا فردی موفق بوده باید شکست بخورد. چگونه میشود همه تیمها بدون مشکل بازیکن بگیرند ولی قهرمان فصل قبل و شانس قهرمانی در آسیا باید مشکلات مالی ، بازیکن و استعفا داشته باشد .

جالب است که 7 بازیکن اصلی تیم ملی از بازیکنان تیم استقلال هستند و در این روزها که به وضعیت ییشتر به منحل کردن باشگاه استقلال شبیه است، از هواداران این تیم میخواهند که به استادیوم بروند و از تیم ملی حمایت کنند .بدون شک حمایت از تیم ملی وظیفه هر ایرانی میباشد .

در سالهای دور هواداران محدود بودند ، دو روزنامه ورزشی که هفتگی چاپ میشد ، یک اخبار ورزشی از رادیو و یک اخبار ورزشی از تلویزیون. اما امروز با پیشرفت اینترنت و خبرنگاری ، هواداران استقلال از هر گروهی هستند . پیر مردانی که این تیم را از زمان علی دانایی فرد , علی جباری و زنده یاد رایکوف دنبال میکنند ، بانوان جوان و بانوانی که خود مادر هستند ، مردان جوان و نوجوانانی ی که نسل اینده هواداران را میسازند .

از یک هوادار قدیمی به هواداران جوان! نگران نباشید استقلال یک تیم معمولی نیست ،استقلال افتخار فوتبال آسیا و تیم ملی ایران است . این تیم میلیونها هوادار در سراسر دنیا پرچم ابی دارد که اگر این تیم به دست هواداران سپرده شود شاهد خواهند بود که مشکلات مالی برای همیشه فراموش میشود.روزهای خوب و خبرهای خوب بزودی میرسد باید حمایت کنیم و البته کمی صبر .

تیم فوتبال تاج سابق و استقلال امروز، روزهای سخت زیادی را شاهد بوده است . ولی همین روزهای سخت است که قهرمانی این تیم را با ارزش میکند . همین روزهای سخت است که افتخارات آن را بیشتر میکند. با وجود روزهای سخت و خودخواهی ها و بی عدالتی ها و بی احترامی ها به هواداران فوتبال، از کودک 9 ساله تا مرد غربت نشین 90 ساله، سر خود را بالا میگیرند و با افتخار به تاریخ 68 ساله و پیشکسوتان، از تیم محبوب خود حمایت می کنند .طبقه بندی: سخنی با هواداران استقلال،
[ یکشنبه 26 خرداد 1392 ] [ 04:24 بعد از ظهر ] [ محسن فنائی ]
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی