تبلیغات
دوقلوهای افسانه ای ( پسران آبی )
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسانقالب وبلاگ
نویسندگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
.محسن فنائی 639
نتایج هفته قبل لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
برنامه بازی های هفته بعد
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
جدول گلزنان لیگ
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان لیگ چهاردهم کدام تیم است ؟لینک دوستان استقلالی
پیوندهای روزانه
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
بازیکنان استقلال
موزیک پلیر

دانلود آهنگ جدید

مرحوم غلامحسین مظلومی تا روز آخر به معنای واقعی کلمه «عاشق» استقلال بود و بارها بر پیراهن استقلال بوسه زد روحش شاد و یادش گرامی باد
گلایه به حق قلعه نویی و بازیکنان تیم صدر نشین
 هواداران آب به آسیاب دشمن نریزند


استقلال تهران در پایان هفتهٔ چهارم جام باشگاههای آسیا با کسب ۷ امتیاز صدر نشین گروه D و یا همان گروه مرگ می باشد و عملکرد بهتری نسبت به دیگر نمایندگان ایران در آسیا یعنی سپاهان و تراکتور داشته است و شانس نخست صعود از گروهش نیز میباشد .
اما صدر نشین این گروه سه شنبه شب عملکرد قابل قبولی نداشت و ۳ امتیاز را واگذار نمود .
در مورد مسائل فنی امیر قلعه نویی توضیح داد و بسیار قابل تحسین است که وی نیز به نمایش نه چندان جالب و غرور تیمش در این دیدار اذعان داشت .
این نقطه مثبت یکی از وجه تمایزات امیر با اکثر مربیان لیگ برتر میباشد که هرگز ایرادی بر خود وارد نمی بینند وقطعاً همین صداقت و با واقعیتها روبرو شدن امیر از مهمترین عواملی هست که وی را تبدیل به برترین و پرافتخارترین مربی لیگ نموده است .
امیر قلعه نویی و اکثر بازیکنانی که مصاحبه کردند ، ضمن پذیرش این باخت -و اعلام تلاش برای جبران این نتیجه در هفته های آتی - گله ای به حق از هوادارانی که این بار آثاری منفی بر روحیه بازیکنان داشتند ،نمودند.
قسمتی از مصاحبهٔ مجتبی جباری را نقل قول می نماییم :" تماشاگر باید فکر کند و فقط نباید به صرف تخلیه انرژی به ورزشگاه بیاید. هواداران نباید اینقدر متوقع باشند که پس از یک شکست اینچنین برخورد کنند هواداران باید صبورتر باشند. ما چیزی نکاشتیم که بخواهیم درو کنیم. اگر استقلال اکنون در این جایگاه قرار گرفته است به خاطر غیرت بازیکنان است و جا دارد از بازیکنان حمایت بیشتری انجام شود...تشویق مجیدی باعث شد تمرکز بازیکنان بر هم بخورد، تماشاگران باید فکر بیشتری کنند و نباید زحمات بازیکنان را زیر سؤال ببرند. نباید فراموش کنیم که در عربستان توانستیم الهلال را شکست دهیم و حالا در اینجا بازی را واگذار کردیم."
زیدان آسیا درست میگوید و این نهایت بی عدالتیست که تیم صدر نشین در صورتی که هنوز شانس نخست برای صعود است این چنین در خانهٔ خود اذیت شود .
مشابه حرف های مجتبی را سایر اعضای تیم و برخی دیگر از فوتبالی ها و حتی غیر استقلالی ها نیز زده اند .
وظیفهٔ هوادار ارنج تیم و تعیین تکیلف برای مربی و اعتراض به عجیب ترین شکل ممکن یعنی اعتراض به غیبت بازیکنی مصدوم در لیست ۱۸ نفره نیست .نمیگویم هوادار باید بی جهت از تیمش تمجید نماید اما حمایت در هر شرایط - و به خصوص در دوران بحرانی و شکست ها - و روحیه بخشی و تزریق انگیزه به بازیکنان داخل میدان بارزترین تعریف از هوادار می باشد .
شاید اگر هواداران تا ثانیه پایانی دست از تشویق نمی کشیدند مانند دیدار رفت ، در عرض چند دقیقه نتیجه به سود استقلال به پایان می رسید .
هرچه که بود گذشت و بی مهری برخی هواداران بر تلخی شکست افزود اما هم اینک زمان افسوس و توقف نیست و استقلال باید برای باز پس گیری صدر جدول لیگ برتر و صعود از گروهش همچنان بجنگند .
هوادار حق دارد بازیکنی را بیش از سایرین دوست داشته باشد و تشویق نماید، اما اگر این کار در زمان نامناسب انجام پذیرد و تاثیری منفی بر روحیه سایر اعضای تیم داشته باشد، میشود آب به آسیاب دشمن ریختن .
قطعاً مجیدی هم از اتفاقاتی که افتاد راضی نیست .
متاسفانه این حرکات سابقه دار میباشد...اعتراضات در سالهای گذشته برای سایر مربیان با فریاد نام امیر بوده است و این فصل از آن جایی که به خوبی میدانند گزینه ای بهتر از امیر برای هدایت استقلال نیست، اعتراض خویش را با فریاد نام بازیکنی که میخواهند در ترکیب باشد بروز میدهند .
هواداران خوب استقلال اگر مربی و بازیکنان تیمشان را قبول دارند و به تیمشان عشق می ورزند، همراهی همیشگی داشته باشند که بازهم به قول جباری : "نباید تنها در صورت پیروزی تشویق شویم و وقتی یک باخت می آوریم زحمات بازیکنان با این کارها زیر سؤال برود"
نکتهٔ آخر این است که شاید اگر مجیدی با وجود مصدومیت در ترکیب بود و مصدومیتش تشدید میشد و دیدارهای بیشتری را از دست میداد ، هواداران اعتراضی عکس داشتند و امیر را بابت نادیده گرفتن توصیه پزشکان تیم سرزنش مینمودند .
قلعه نویی به این نکته نیز واقف می باشد و باز هم یکی دیگر از عوامل موفقیت وی نام برده میشود : پایبندی به اصول خویش و احساسی رفتار ننمودن .
هوادارانی که تاج آسیا را با تمام وجود دوست دارید ، اجازه دهید همچون گذشته تمامی تیم های آسیا از تقابل با استقلال در ورزشگاه آزادی هراس داشته باشند .
به امید رسیدن استقلال به حقش در لیگ برتر (قهرمانی ) و درخشش در آسیا به همراه ژنرال ، کاپیتان فرهاد ،جواد لالیگایی ،زیدان آسیا ،آرش آقای گل و دیگر سربازان آبی که همگی غیرتشان را اثبات نموده اند ... و مهم تر از همه هوادارانطبقه بندی: سخنی با هواداران استقلال،
[ چهارشنبه 21 فروردین 1392 ] [ 09:55 قبل از ظهر ] [ محسن فنائی ]
نمایش نظرات 1 تا 30
کمک هواداران به باشگاه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
همراه
لوگوی خودم
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

جدول لیگ برتر ایران
لیگ قهرمانان آسیا گروه استقلال
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
جام حذفی ایران 91 - 92
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان استقلالی